Pojďme si postěžovat

27. listopadu 2017 v 21:19 |  Zajímavé kecy
Skvělý. Téma týdne. Paráda. Celkem se mi to hodí k tomu, co jsem dneska chtěla plodit, takže si držte klobouky a jdeme na to. Potřebuju si pořádně postěžovat.

Každý chce být skoro vždycky víc než je to co je. Já třeba nechci být jen někdo, s kým si každý může jen tak hrát. Nechc být jen osoba za kterou lidi přijdou, když je jim hrozně. Nechci být jen ta, která všem pomáhá z jejich problémů. Nechci být jen ta poslední možnost. A ano, nechci třeba být jen kamarádka.

Chci být člověk, který je pro lidi důležitý. Za kterým lidi přijdou i kvůli tomu aby mu udělali radost. Aby se mnou sdíleli i to dobré. Aby to bylo i kvůli mě. Aby viděli, že i já mám radost.

Nedávno jsem šla s kamarádkou nakupovat. Bylo to jen nakupování pár krámů na vánoce. Vlastně nic důležitého. Šlo se tam vlastně proto, že jsem já něoc potřebovala. Ale bylo to poprvé po opravdu dlouhé době, co jsem měla pocit, že se něco točí kolem mě. Že se to přizpůsobuje mě. Byl to opravdu nádherný pocit. Zas po dlouhé době jsem viděla, že jsem pro někoho něco víc a že někdo kvůli mě něco dělá. A měla jsem z toho opravdu hroznou radost. Prostě jsem byla něco víc.

Je fakt, že většinou to řeší kluci. Jak prostě pořád padají do "friendzonu". Ale myslíte, že holek se to taky netýká. Haló! Celkem dost se jich to týká. Pánové si furt stěžují jak to mají v životě s ženskýma těžké. Ale jaksi si sami neuvědomují, že na opak je to dost podobné. To je samé "vždyť si pěkná holka" nebo "si tak hrozně hodná". Jako super, když vám to někdo říká ale k čemu to je, když člověk ten člověk prostě víc nechce a pak si Vám jen stěžuje, jak je těžký najít normální holku. Pak jste jako "Haló, já jsem tady. Jsem normální, sám říkáš, že hezká a měla bych zájem". Tak co vlastně ten člověk pak chce? Nakonec máte pocit, že se jen dokola zase někomu vnucujete.

Já se ale nechci furt někomu vnucovat. Nehodlám být nějaká vtěrka. Jo chci být ve svém životě víc. Ale nehodlám kvůli tomu hned všem lézt do zadku.

Takže lidi. Klidně za mnou přijďte, když máte teda nějaký ten problémek. Ale bylo by taky fajn, když byste za mnou přišli i když se to vyřeší a vy z toho máte radost a tu radost se mnou budete sdílet.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Damien Damien | Web | 28. listopadu 2017 v 11:51 | Reagovat

Veľmi správne! Treba s ľuďmi zdieľať aj pekné chvíle, nie len problémy. Každý predsa chce byť pre niekoho dôležitý. Súhlasím.

2 theweirdgirllife theweirdgirllife | 28. listopadu 2017 v 17:59 | Reagovat

S těmi kluky je to naprosto přesný

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama